Po co komu Toyota Mirai z USA, skoro stacji wodoru jest w Polsce garstka? Bo samochód z ogniwem paliwowym jest w Polsce zwolniony z akcyzy (0%), a egzemplarze z aukcji w USA kosztują ułamek ceny nowego (49 500 USD za Gen 2 XLE w 2021 roku). To sedan wielkości Camry i rywal Hyundaia Nexo, który ma sens tylko wtedy, gdy wiesz, gdzie będziesz tankować.
Według danych z października 2026 roku Orlen ma 8 ogólnodostępnych stacji wodoru: w Poznaniu, Katowicach, Wałbrzychu, Włocławku, Pile, Płocku, Gdyni i Gorzowie Wielkopolskim. Obsługują samochody osobowe przy 700 bar, a tankowanie trwa ok. 5 minut. Jeśli mieszkasz w pobliżu jednej z nich albo regularnie jeździsz tą trasą, Mirai da się używać. W przeciwnym razie kupujesz sedana, który stoi.
Gen 1 (2016–2020) | Gen 2 (od 2021) | |
|---|---|---|
Napęd | przód (FWD) | tył (RWD), platforma TNGA |
Moc / moment | 152 KM / 335 Nm | 182 KM / 300 Nm |
Zbiorniki | 2 szt., ok. 5 kg H₂ | 3 szt., ok. 5,6 kg H₂ |
Zasięg EPA | 312 mi (ok. 502 km) | do 402 mi (ok. 647 km) |
Wersje | Base | Xle, Limited, Le |
Produkcja | Motomachi, Japonia | Motomachi, Japonia |
Gen 2 ma lepszy zasięg i bardziej pasującą do sedana bryłę, a Gen 1 jest tańszy na aukcjach, ale starszy, z akumulatorem NiMH 1,6 kWh. W 2017 roku Toyota wezwała do serwisu ok. 2 800 aut Gen 1 z powodu przetwornicy ogniwa, naprawianej aktualizacją oprogramowania.
Mirai sprzedawano głównie w Kalifornii, bo tylko tam istniała sieć stacji wodoru (w grudniu 2017 roku było ich w stanie 33). W Stanach rocznie sprzedawano po 2–3 tys. sztuk (2 629 w 2021, 2 094 w 2022, 2 737 w 2023), więc to samochód niszowy, a części i diagnostyka są trudniej dostępne niż w zwykłej Toyocie.
Do nowych aut dołączano wodór o wartości 15 000 USD, którego w Polsce nie dostaniesz. Ceny katalogowe wynosiły 57 500 USD (2016), 49 500 USD za Gen 2 XLE i 66 000 USD za Limited (2021).
Pojazd napędzany wodorem jest zwolniony z akcyzy na podstawie art. 109a ustawy, ale potrzebujesz zaświadczenia z urzędu skarbowego, bez którego nie zarejestrujesz auta. Mirai powstaje w Japonii, więc cło wynosi 10% (nie 0%). VAT 23% naliczamy od wartości powiększonej o cło. Szczegóły stawek znajdziesz w poradniku o cle, a całość policzysz w kalkulatorze importu.
Na Copart i IAAI Mirai pojawia się głównie z Kalifornii (Los Angeles, Sacramento, San Diego), często z ofertami od kilkudziesięciu do kilku tysięcy dolarów. Niska cena odzwierciedla ryzyko: zbiorniki wodoru pod ciśnieniem, wysokie napięcie i wąski krąg kupców, a nie szczególną okazję.
Pozornie mała szkoda bywa tu droga, bo pod podłogą biegną zbiorniki z wodorem pod ciśnieniem 700 bar i układ wysokiego napięcia. Uderzenie w tył albo podłogę może je uszkodzić, a naprawa wymaga autoryzowanego serwisu Toyoty z procedurami dla aut FCEV. Odpuszczamy lot, gdy:
Ma, jeśli traktujesz je jak nowoczesny eksperyment, a nie jak codzienny samochód do wszystkiego. Gen 2 przyspiesza do 100 km/h w ok. 9 s, a na jednym tankowaniu ustanowiono rekord 1 360 km, więc technicznie dorównuje spalinowym sedanom. Problemem pozostaje infrastruktura, nie samo auto. Dlatego pierwszym krokiem jest sprawdzenie najbliższej stacji, a dopiero drugim szukanie lotu.
Mirai nie jest autem dla każdego, więc zaczynamy od rozmowy. Powiedz, gdzie mieszkasz, ile jeździsz i czy masz dostęp do stacji. Jeśli to się nie zgadza, odradzimy zakup, zanim zapłacisz depozyt. Jeśli się zgadza, ocenimy lot po VIN, zbadamy historię w Carfaksie i podpowiemy limit.
Licytujesz sam, a my pilnujemy, żeby import się opłacał: prowizja 2 000 zł brutto, depozyt od 4 000 zł, dostawa po 45–75 dniach. Zobacz też elektryki z USA oraz Toyotę Avalon z USA jako spokojniejszą alternatywę.
Orlen ma 8 stacji wodoru, m.in. w Poznaniu, Katowicach, Wałbrzychu, Gdyni i Płocku. Sprawdź, czy dana stacja obsługuje samochody osobowe przy 700 bar.
Zero, bo pojazd napędzany wodorem jest zwolniony na podstawie art. 109a. Potrzebujesz zaświadczenia z urzędu skarbowego do rejestracji.
Gen 1 ma 312 mi (ok. 502 km), Gen 2 do 402 mi (ok. 647 km) według EPA. Realny zasięg zimą i przy szybkiej jeździe jest niższy.
Tak, po odprawie celnej i przedstawieniu zaświadczenia o zwolnieniu z akcyzy. Formalności omawiamy z Tobą przed zakupem.
Tak, bo Mirai powstaje w Japonii, a preferencyjne 0% dotyczy aut z USA. VAT 23% płacisz od kwoty powiększonej o cło.
Rzadko, bo szkoda może dotyczyć zbiorników i układu wysokiego napięcia. Oceniamy każdy lot osobno i odradzamy zakup przy uszkodzeniach tyłu i podłogi.

Kampera z USA sprowadzisz tak jak auto osobowe – z aukcji Copart lub IAAI, przez RoRo i odprawę – ale o opłacalności decydują trzy liczby: DMC (B czy C1), pojemność silnika (akcyza 3,1% czy 18,6%) i kubatura (fracht).

Najmniej awaryjne auta z USA to w 2026 roku przede wszystkim Lexus RX, Toyota 4Runner, Lexus GX 460, Camry i Lexus ES z silnikami Toyoty. Tak wynika z J.D. Power 2026, Consumer Reports i badania iSeeCars na 395 mln aut.

Cena młotkowa to dopiero początek rachunku, a urząd liczy VAT od zupełnie innej kwoty. VAT na auto z USA wynosi 23% przy odprawie w Polsce, 21% w Holandii i 19% w Niemczech.

Numer VIN auta z USA to 17-znakowy identyfikator wymagany federalnym przepisem 49 CFR 565. Z samego numeru odczytasz producenta, silnik, rocznik modelowy i fabrykę, a 9. znak pozwala w minutę wykryć zmyślony VIN.

Sprawdzamy, jakie modele samochodów Polacy sprowadzają z USA najchętniej. Pokazujemy ranking z uzasadnieniem – dlaczego akurat te auta wypadają najlepiej przy imporcie i na co uważać przy każdym z nich.

Akcyza na samochód osobowy z USA wynosi 3,1% przy silniku do 2000 cm³ i 18,6% powyżej tej pojemności. Hybrydy płacą 1,55% lub 9,3%, elektryki i wodorowce 0%, a pickupy sklasyfikowane jako ciężarowe nie podlegają akcyzie w ogóle.

UC95 to projekt ustawy Ministerstwa Infrastruktury zmieniający zasady dopuszczania do ruchu pojazdów spoza Unii Europejskiej. Na wrzesień 2026 nadal jest projektem – nie został przyjęty przez Radę Ministrów ani skierowany do Sejmu.

Historię auta z USA sprawdzisz po numerze VIN w kilku niezależnych źródłach: federalnym rejestrze NMVTIS, raporcie komercyjnym oraz na karcie aukcyjnej Copart lub IAAI. Podstawowa weryfikacja kosztuje około 35–45 USD i zajmuje zwykle około 30 minut.

W 2026 r. odpowiedź na pytanie o cło nie brzmi już automatycznie „10%”. Od 1 lipca 2026 r. część samochodów może korzystać ze stawki 0% – ale tylko wtedy, gdy auto ma pochodzenie USA i spełniono warunki preferencji.

Najczęściej nie. Problem zaczyna się nie od napisu „USA” w historii auta, tylko od konkretnego modelu, wersji i części, której potrzebujesz.

Timed Auction na IAAI to aukcja, w której nie ścigasz się z licytatorem na żywo. Ustawiasz maksymalną kwotę, system podbija za Ciebie, a każdy lot ma własny moment zakończenia.

Scat Pack nie jest nazwą jednego silnika. To performance’owe oznaczenie Dodge – od grupy szybkich modeli z 1968 roku, przez 392 HEMI 6.4 V8 z lat 2015–2023, po Chargera 2026 z 3.0 twin-turbo i elektrycznego Daytonę.