2015 BMW I3 Base W-Range Extender

2015 BMW I3 Base W-Range Extender

IAAI Nr aukcji: I-46002569 VIN: WBY1Z4C51FV503703 Port: Los Angeles, CA

Szacowana finalna cena 2 250 – 4 750 $
Szacowana data dostawy 2026-12-02 – 2026-12-16
2015 BMW I3 Base W-Range Extender VIN:WBY1Z4C51FV503703 - 1
2015 BMW I3 Base W-Range Extender VIN:WBY1Z4C51FV503703 - 1
2015 BMW I3 Base W-Range Extender VIN:WBY1Z4C51FV503703 - 2
2015 BMW I3 Base W-Range Extender VIN:WBY1Z4C51FV503703 - 3
2015 BMW I3 Base W-Range Extender VIN:WBY1Z4C51FV503703 - 4
2015 BMW I3 Base W-Range Extender VIN:WBY1Z4C51FV503703 - 5
2015 BMW I3 Base W-Range Extender VIN:WBY1Z4C51FV503703 - 6
2015 BMW I3 Base W-Range Extender VIN:WBY1Z4C51FV503703 - 7
2015 BMW I3 Base W-Range Extender VIN:WBY1Z4C51FV503703 - 8
2015 BMW I3 Base W-Range Extender VIN:WBY1Z4C51FV503703 - 9
2015 BMW I3 Base W-Range Extender VIN:WBY1Z4C51FV503703 - 10
2015 BMW I3 Base W-Range Extender VIN:WBY1Z4C51FV503703 - 11
2015 BMW I3 Base W-Range Extender VIN:WBY1Z4C51FV503703 - 12
2015 BMW I3 Base W-Range Extender VIN:WBY1Z4C51FV503703 - 13
2015 BMW I3 Base W-Range Extender VIN:WBY1Z4C51FV503703 - 14

Kliknij, aby wczytać historię…

Dane aukcji

Dom aukcyjny
IAAI
Data aukcji
2026-09-10 18:30
Nr aukcji
46002569
Dokument
Salvage (California) Akceptacja na eksport / Rejestracja w Polsce
Sprzedawca
w insurance

Dane pojazdu

Marka
BMW
Model
BMW I3
Wersja
Range Extender
Nadwozie
Hatchback
Rok
2015
VIN
WBY1Z4C51FV503703
Silnik
electric
Paliwo
Hybryda
Cylindry
2
Moc (KM)
170
Napęd
Napęd na tylne koła
Skrzynia biegów
Automatyczna
Kolor
Szary
Status
Odpala i rusza
Kluczyki
Posiada
Przebieg
73 800,0 mil (118 769,0 km)
Uszkodzenia główne
Lewy przód
Uszkodzenia drugorzędne
Brak danych
Lokalizacja
CARSON, CA
Data aukcji: 2026-09-10 18:30
Czas na składanie ofert minął. Skontaktuj się z cars-world.pl
Aktualna oferta0 $
Twoja oferta500 $
$
Szansa wygranejNiska · 8%
2 250$min50%4 750$max

Tylko orientacyjna wskazówka — rynek zmienia się dynamicznie.

Całkowity koszt pod dom18 305,00 zł

Koszty pojazdu

Cena pojazdu500 $
Koszty aukcyjne 340 $
Transport do portu (USA)300 $
1 585 $
Ubezpieczenie transportu 125 $
Suma (pojazd + transport)2 850 $

Koszty celne

245 €
515 €
Agencja celna i rozładunek500 €
Suma kosztów celnych1 260 €

Transport (Polska) Wybierz

Wybierz województwo aby wyliczyć koszt dostawy

Transport do domu0 zł

Inne

260,00 zł
350,00 zł
0,00 zł

Akcyza

PLN
0,00 PLN
Prowizja cars-world.plStała opłata za pełną obsługę importu
2 000 zł

Kwota brutto (z VAT), niezależna od ceny pojazdu i kursu walut. Wliczona w całkowity koszt pod dom.

Kalkulator ma charakter informacyjny. Kursy: USD/EUR 0.86, USD/PLN 3.72, EUR/PLN 4.32
Zaktualizowano: 2026-09-03 18:25 · Źródło: NBP

Podobne licytacje