2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender

2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender

IAAI Nr aukcji: I-44430829 VIN: WBY1Z8C32HV891808 Port: Los Angeles, CA

Szacowana finalna cena 2 437 – 5 812 $
Szacowana data dostawy 2026-11-25 – 2026-12-09
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 1
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 1
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 2
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 3
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 4
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 5
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 6
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 7
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 8
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 9
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 10
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 11
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 12
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 13
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 14
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 15
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 16
2017 BMW I3 94 Ah W-Range Extender VIN:WBY1Z8C32HV891808 - 17

Kliknij, aby wczytać historię…

Dane aukcji

Dom aukcyjny
IAAI
Data aukcji
2026-09-03 17:30
Nr aukcji
44430829
Dokument
Salvage (Utah) Akceptacja na eksport / Rejestracja w Polsce
Sprzedawca
progressive

Dane pojazdu

Marka
BMW
Model
BMW I3
Wersja
i3 Range Extender
Nadwozie
Hatchback
Rok
2017
VIN
WBY1Z8C32HV891808
Silnik
electric
Paliwo
Hybryda
Cylindry
2
Moc (KM)
170
Napęd
Napęd na tylne koła
Skrzynia biegów
Automatyczna
Kolor
Biały
Status
Odpala i rusza
Kluczyki
Posiada
Przebieg
105 467,0 mil (169 732,0 km)
Uszkodzenia główne
Lewy przód
Uszkodzenia drugorzędne
Lewa strona
Lokalizacja
FARR WEST, UT
Data aukcji: 2026-09-03 17:30
Czas na składanie ofert minął. Skontaktuj się z cars-world.pl
Aktualna oferta1 450 $
Twoja oferta1 950 $
$
Szansa wygranejNiska · 23%
2 437$min50%5 812$max

Tylko orientacyjna wskazówka — rynek zmienia się dynamicznie.

Kup teraz za 2 800 $
Całkowity koszt pod dom28 456,00 zł

Koszty pojazdu

Cena pojazdu1 950 $
Koszty aukcyjne 595 $
Transport do portu (USA)655 $
1 585 $
Ubezpieczenie transportu 125 $
Suma (pojazd + transport)4 910 $

Koszty celne

422 €
887 €
Agencja celna i rozładunek500 €
Suma kosztów celnych1 809 €

Transport (Polska) Wybierz

Wybierz województwo aby wyliczyć koszt dostawy

Transport do domu0 zł

Inne

260,00 zł
350,00 zł
0,00 zł

Akcyza

PLN
0,00 PLN
Prowizja cars-world.plStała opłata za pełną obsługę importu
2 000 zł

Kwota brutto (z VAT), niezależna od ceny pojazdu i kursu walut. Wliczona w całkowity koszt pod dom.

Kalkulator ma charakter informacyjny. Kursy: USD/EUR 0.86, USD/PLN 3.74, EUR/PLN 4.33
Zaktualizowano: 2026-09-02 18:25 · Źródło: NBP

Podobne licytacje